Cyklistické rukavice

Kvalitní cyklistické rukavice zvyšují komfort při všech cyklistických vyjížďkách. Vybrat si můžete krátké i dlouhé provedení, s gelem chránícím dlaně před otlačením.

Jak rekreačním, tak závodním cyklistům pomáhají cyklistické rukavice stabilizovat úchop řídítek za jakýchkoliv povětrnostních podmínek, gelové polstrování dlaňové části zabraňuje otlakům a odřeninám.

V nabídce naleznete letní cyklistické rukavice s podporou ventilace i zimní cyklistické rukavice v různé škále hřejivosti. Nedílnou součástí výbavy cyklistů jsou pak nepromokavé rukavice s podlepenými švy.

Pro přehlednost nabídky jsme rukavice na kolo umístili do samostatných kategorií, jako jsou dlouhé cyklistické rukavice, nepromokavé cyklistické rukavice, MTB rukavice a mnohé další.

Cyklistické rukavice jsou dále rozděleny dle určení na dámské cyklistické rukavice, pánské cyklistické rukavice a dětské cyklistické rukavice.

Nenašli jste, co jste hledali? Nakoukněte i do našich dalších kategorií, které souvisí s kategorií cyklistické rukavice: rukavice na kolo, cyklorukavice, pánské cyklorukavice, dámské cyklorukavice, dámské cyklistické rukavice, cyklistické rukavice MTB, zimní cyklorukavice, cyklo rukavice, rukavice cyklo.