Parksville - pánská běžecká kolekce reflexní žlutá

Pánské běžecké oblečení modelové řady PARKSVILLE je určeno jak výkonnostním, tak rekreačním běžcům, kteří hledají designově atraktivní oblečení v tradiční barevné kombinaci. Převládající černé a šedé tóny doplněné reflexními akcenty dodávají kolekci PARKSVILLE eleganci a dynamiku.
Běžecké oblečení umístěné v TOP kategoriích zahrnuje ty nejlepší kousky z nabídky oblečení na běhání, které využijete nejen v letních měsících, ale i při jízdě na běžkách.
Výběrem zboží z jednotlivých kolekcí sportovního oblečení můžete podpořit svůj tým sportovců a přátel, ať se již věnujete týmovým běhům, hasičskému sportu nebo halovým sportům ve skupině přátel. Pro zájmové oddíly, organizace nebo skupinky volnočasových sportovců jsme připraveni vytvořit individuální zvýhodněné nabídky. V případě zájmu se na nás neváhejte obrátit - kontakt naleznete zde.Ultralehká bunda z funkčního elastického mikrovlákna. Dobře odvětraný model s dynamickým designem je předurčen k všestrannému sportovnímu využití.
Ultralehká větrovka Rogelli LANDRUM, černá

1 529 Kč

Ultralehká bunda z funkčního elastického softshellu. Celočerný, dobře odvětraný model s dynamickým designem je předurčen k všestrannému sportovnímu využití.
Ultralehká softshellová bunda Rogelli STRATFORD, černá

2 289 Kč


Určení:
Velikosti:

Tabulka velikostí


Řadit:od nejnovějších | od nejlevnějších |od nejdražších

Novinky, akce a zajímavosti? Chci zasílat emailem! Ukázka newsletteru cyklistického oblečení.
Specialista na cyklistické a běžecké oblečení Rogelli

Košík obsahuje 0 položek za 0 Kč
Největší sleva 40 % na novinky
Chceš slevu 500 Kč?