Zpět Filtrování zrušit filtry


Pánské cyklodresy

Pánské cyklodresy Rogelli jsou perfektní volbou pro každého cyklo nadšence. Pánské cyklodresy jsou vyrobené z moderních tenkých, hladkých a prodyšných materiálů, mají aerodynamický střih.

Pánské cyklodresy nabízíme ve variantách s krátkým i dlouhým rukávem. Vyberete si tak správný dres na léto, jaro i podzim. Vybrat si můžete konzervativní grafiku a potisk nebo můžete sáhnout po reflexních barvách pánských cyklodresů, které zajistí vaši lepší viditelnost na silnicích.

Pánské cyklodresy jsou členěny podle hlavních vlastností na cyklodresy s krátkým rukávem, bez rukávu nebo zateplené s dlouhým rukávem. V podkategoriích pánských cyklodresů najdete další přesné členění např. pánské cyklodresy s dlouhým rukávem, volné cyklodresy. K cyklodresům si můžete pořídit další oblečení na kolo, např. pánské cyklistické kalhoty.

Podívejte se na další kategorie, které souvisí s kategorií Pánské cyklodresypánské cyklistické dresypánský cyklistický drespánský cyklodrespánské cyklistické oblečenípánské cyklo oblečení.

Průvodce nákupem (nejen) pánských cyklodresů

Cyklo dresy si můžete vybírat podle následujících kritérií.
Podle určení: pánské, dámské, dětské.
Podle délky rukávu: krátký rukáv, dlouhý rukáv.
Podle použití / provedení: MTB, volný střih, profesionální, sportovní.
Podle velikosti: S, M, L, XL, XXL...
Podle barvy: černá, červená, oranžová, reflexní žlutá, reflexní zelená,...
Podle ročního období: jaro, léto, podzim, zima, celoroční.
Cyklo dresy v akční nabídce: levné, ve výprodeji.

Podívejte se na nabídku dalších našich cyklo kategorií: oblečení, kalhoty, tretry, kraťasy, sety, rukavice...