Vario - kampaně časované

Jak používat ohřívač rukou?
Otevřte vnější obal, sáčky lehce protřepejte a vyčkejte 5-10 minut, než se ohřívač aktivuje na plný tepelný výkon. Ohřívač rukou používejte v uzavřených místech, jako jsou rukavice či kapsa.
Ohřívací sáček hřeje průměrnou teplotou 51°C, maximálně 65°C.

Jak dlouho ohřívací sáček hřeje?
Když je použit v uzavřeném prostoru (kapsa, rukavice), hřeje 6-8 hodin.

Je ohřívač rukou opakovaně použitelný?
Ne. Ohřívač rukou Chiba Hotliner je určen k jednorázovému použití.

Proč je na obalu upozornění „Nepoužívejte přímo na pokožku“?
Ohřívače vyzařují teplo a někteří lidé mohou být velmi citliví na vyšší teploty. Děti a starší osoby mohou hůře rozpoznat, kdy je ohřívač příliš horký a je třeba na použití ohřívače rukou dohlížet. Nejvhodnější je používat sáčky ve speciálních rukavicích Chiba ALASKA s kapsičkou, kam vložíte ohřívač rukou.

Kdy a jak ohřívač rukou nepoužívat?
Nepoužívejte na omrzliny, během spaní a na citlivou pokožku. Pouze k vnějšímu použití. Vyhněte se nevhodnému používání, přímému vdechnutí obsahu a zasažení očí. V případě požití vyhledejte lékaře. Osoby trpící špatným oběhovým systémem, diabetem nebo ochrnutím smí výrobek používat jen se souhlasem lékaře. V případě nepříjemného pocitu pálení ohřívač rukou okamžitě odstraňte. Nesprávné použití může způsobit lehké popáleniny.

Ohřívač rukou využijete nejlépe v rukavicích s vnitřní kapsičkou Chiba ALASKA při cyklistice, lyžování, snowboardování, turistice a ostatních venkovních aktivitách v zimě.

Každé balení obsahuje 2 kusy hřejivých sáčků, tedy jeden pro pravou a jeden pro levou ruku.
Složení: Železo,voda,celulóza, aktivní uhlí a chloridy.

Ohřívače rukou jsou netoxickým, životnímu prostředí přátelským odolným zdrojem tepla používající výlučně přírodních nehořlavých materiálů.

https://mapy.cz/s/cebebuceda