Dresy na kolo

124

Dresy na kolo

Nabízíme skvěle padnoucí a kvalitní dresy na kolo již od 699 Kč. Dresy na kolo jsou povinnou výbavou každého cyklisty. Dresy na kolo nabízíme v široké nabídce střihů a velikostí. Dres na kolo s krátkým rukávem do letního počasí, dres s dlouhým rukávem na jaro a podzim.

Dresy na kola jsou vyrobené z moderních materiálů, mají aerodynamický střih, jsou lehké, tenké prodyšné. Nechybí vysoce přilnavé rukávy s pružnými manžetami.

Všechny dresy na kolo mají detailní popisy a uvedeny použité materiály. Dresy pro ženy jsou v kategorii dámské cyklodresy, pro muže v kategorii pánské cyklodresy. V podkategoriích dresů na kolo najdete další přesné členění např. dresy na kolo s dlouhým rukávem, volné cyklodresy.

Oblečení na kolo máme skladem a ihned posíláme. Detailní a přesné informace vždy najdete v detailu produktu.

Podívejte se na další kategorie, které souvisí s kategorií Dresy na kolo: dresy na kolo, cyklistické dresy, cyklo dresy, cyklodresy, dětské cyklodresy, levné cyklodresy, MTB dresy, proficyklodresytričko na kolo, cyklistické trikotričko na kolo. Kompletní nabídku najdete v kategorii oblečení na kolo.