Cyklokraťasy - slevy 45% a více

Cyklokraťasy jsou všude, koupíte je i v Lidlu mezi rohlíky. Super závodní cyklokraťasy nabízí i výrobci střešních tašek. Výběr cyklokraťasů je tak velký, že snadno zabloudíte a v případě levných obchodních řetězců i snadno sejdete z cesty.

Cyklokraťasy dnes koupíte i v levných obchodních řetězcích, neočekávejte však žádnou kvalitu.

Před koupí cyklokraťasů si zužte výběr a vyhnete se tak cyklokraťasům, které jsou pro nás nejenom zbytečné, ale mnohdy i nevhodné. Vybíráte-li cyklokraťasy pro vrcholový závodní sport, je na trhu několik značek, které vaše potřeby, ovšem za vyšší finanční náročnosti, zcela naplní. Pokud chcete cyklokraťasy pro běžnou výkonnostní nebo kondiční či relaxační cyklistiku, potom se s důvěrou obraťte na značku Rogelli. Cyklokraťasy od Rogelli jsou prvotřídním výrobkem, multipanelové střihy využívají pro jednotlivé panely cyklokraťasů materiály, které splňující mechanické požadavky na funkci dané části střihu. Následná kvalita dílenského zpracování je u cyklokraťasů Rogelli samozřejmostí, prvotřídní a bezchybná.

Pokud se nechystáte na Giro nebo Tour, sáhněte po cyklokraťasech od Rogelli, pro výkon i relax.

Nyní se můžete se soustředit na funkci. Vybíráte cyklokraťasy na výkon nebo civilnější? Například volné cyklokraťasy Marcon nebo Malesco nerozeznáte od běžného sportovního oblečení. Antibakteriální vložku mají odnímatelnou, takové volné cyklokraťasy se hodí na výlet na kole, na tůru i na plážové aktivity. Civilní vzhled cyklokraťasů Marcon a Malesco je dán i celkovým designem a barevností. Cyklokraťasy Marcon i Malesco jsou špičkou ve své třídě.

Chcete volné civilní cyklokraťasy? Marcon i Malesco se hodí na kolo, výlety i na plážové sporty.

Vybíráte cyklokraťasy ryze sportovního nebo závodního charakteru? Preferujete na cyklokraťasech šle nebo chcete cyklokraťasy jen do pasu? Upřednostňujete cyklokraťasy s pevnou nebo s odnímatelnou antibakteriální vložkou? Dámské, pánské nebo unisex? Rogelli Vám nabídne skutečně funkční střihy v multipanelovém uspořádání. Cyklokraťasy se na těle nekroutí, neškrabou a nedráždí, odvádí páru od těla a správně ventilují. Takové kraťasy jízdu zpříjemní a pomohou z ní udělat zážitek. Ve stejné prvotřídní kvalitě můžete v Rogelli vybrat cyklokraťasy i pro své děti.

Rogelli sportovní kraťasy na kolo mají moderní multipanelové střihy a zvýrazní zážitek z jízdy.


Řadit:od nejnovějších | od nejlevnějších |od nejdražších

Zboží z této kategorie bylo již vyprodáno.

Můžeme vám nabídnout další oblečení pro cyklistiku, běh nebo na běžky.
Můžete také pokračovat přímo na úvodní stránku www.rogelli.cz.

Pořebujete poradit? Rádi Vám pomůžeme.
Napište na info@rogelli.cz nebo volejte na 491 581 491.Akcni-zalozky

.

Novinky, akce a zajímavosti? Chci zasílat emailem! Ukázka newsletteru cyklistického oblečení.
Specialista na cyklistické a běžecké oblečení Rogelli

Košík obsahuje 0 položek za 0 Kč
500 Kč na první nákup
Chceš slevu 500 Kč?