Cyklistické funkční nátělníky

Cyklistické funkční nátělníky tvoří první vrstvu oblečení nejblíže k tělu, kterou si obléknete pod cyklistický dres. Důraz je kladen na příjemný dotek, savost, rychlé schnutí, které oceníte zejména v chladném počasí, kdy hrozí prostydnutí. Větruodolné úplety na předních částech a rukávech napomáhají komfortnímu pocitu při nošení cyklistických funkčních nátělníků v chladných dnech. Sportovní nátělníky jsou tělu příjemné, výrazně zlepšují mikroklima pokožky a přispívají k pohodlí nejen při sportu. Cyklistické funkční nátělníky mají schopnost dobře odvádět pot od těla a předávat jej další vrstvě oblečení. Technicky vyspělé materiály, ze kterých jsou cyklistické funkční nátělníky vyráběny, zaručují lepší schnutí vlákna. Cyklistické funkční nátělníky využijete nejen při jízdě na kole, ale dobře poslouží i při všech ostatních sportovních aktivitách, běhu, rekreaci, práci i při běžném nošení v chladnějších dnech.
Cyklistické funkční nátělníky jsme pro přehlednost rozdělili do samostatných kategorií na dámské cyklonátělníky a pánské cyklonátělníky.

Určení:
Velikosti:

Tabulka velikostí


Řadit:od nejnovějších | od nejlevnějších |od nejdražších

Ideální základní vrstva sportovního oblečení do chladného počasí. Reflexní prvky, volný střih a průvlak pro palec v lemu rukávu předurčují funkční triko k všestrannému využití.
Funkční nátělník Rogelli CAMPTON, reflexní žlutý

ušetříte440 Kč

-40%659 Kč

SLEVA

Funkční sportovní triko z rychleschnoucího technologicky vyspělého materiálu Dryarn s různými druhy technologie tkaní. Základní vrstva vašeho sportovního oblečení.
Funkční triko Rogelli CHASE s dlouhým rukávem, černé

989 Kč


Novinky, akce a zajímavosti? Chci zasílat emailem! Ukázka newsletteru cyklistického oblečení.
Specialista na cyklistické a běžecké oblečení Rogelli

Košík obsahuje 0 položek za 0 Kč
500 Kč na první nákup
Chceš slevu 500 Kč?