Bundy na kolo

73

Zpět Filtrování


Bundy na kolo

V naší nabídce si bundy na kolo vyberou rekreační cyklisté, výkonnostní jezdci i ryzí profesionálové. Naše bundy skvěle vypadají a přináší výborný poměr ceny a kvality.

Díky mimořádně pohodlnému a měkkému fleecovanému interiéru zůstane vaše tělo v komfortním teple. Bundy na kolo jsou ušity z kvalitních moderních materiálů, které zaručují pružnost, voděodolnost a oděruodolnost.

Bundy na kolo v nabídce Rogelli mají uvedeny informace o použitých materiálech a detailní popisy modelů včetně jejich užitných vlastností. Prodloužené rukávy a zádový díl zajišťují komfort při jízdě v chladném a sychravém počasí.

Pro lepší orientaci v sortimentu jsme bundy na kolo rozčlenili do podkategorií dle určení na pánské cyklobundy a dámské cyklobundy. Všechny bundy na kolo jsou v podkategoriích rozděleny podle typu použití např. na nepromokavé cyklobundy, zimní membránové cyklobundy, softshellové cyklobundy nebo lehčí modely bund na kolo pro využití v letním deštivém období jako jsou cyklistické větrovky a pláštěnky. K pohodlné jízdě nezapomeňte také na rukavice na kolo.

Nevybrali jste si? Zkuste se podívat na související kategorie: Zimní cyklo bundaZimní cyklistická bundaZimní bunda na koloZimní cyklo bundyZimní cyklistické bundyZimní bundy na koloReflexní bunda na koloCyklistické bundy.