Inzerce na Rogelliblog

Vytvořeno 17.06.2011

U nás můžete zviditelnit i svojí značku. Vše co se týká cyklistiky.

Inzerce na Rogelliblog

Máte-li zájem propagovat své výrobky nebo služby formou banerů na našem serveru, kontaktujte nás prosím na adrese propagace@rogelli.cz.

Rádi Vám sdělíme bližší podmínky inzerce.
Redakce Rogelliblog


Kam dál?


Diskuse k článku

CHIBA

Autor: Hejsek
Vloženo: 08.08.2011, 21:37
Zdravím vás všechny. Od března spolupracuji s firmou Haname, která mě a můj team Ghost -Mojekolo.cz vyzbrojila rukavicemi Chiba, tak i návleky nohou i rukou Rogelli. Celý team si vše chválí. Vyzdvyhnout bych chtěl právě rukavice, které v závodní sezóně dostávají opravdu zabrat. Rukavice Chiba na hřbetě jsou opravdu jak nové a na dlani lehce opotřebené. V této době, kdy se závodní sezóna převalila do své druhé půli, sem od jiných značek měl už třeba i druhé rukavice. Kdyby měl někdo zájem, můžu mu rukavice nafotit, ať zde nemluvím jen do větru:) S pozdravem Franta Žilák - Ghost - Mojekolo.cz rider
Odpovědět

Přidání názoru

Políčka označená povinná položka musíte vyplnit.

Přezdívka:
povinná položka

E-mail:

Titulek:
Komentář:
povinná položka

opište prosím text z obrázku:
povinná položka
 
captcha  

Přidáním názoru - příspěvku se zavazujete dodržovat tento Názorový kodex:

  • Příspěvek nesmí obsahovat prokazatelně protiprávní obsah (odkazy na warez, navádění k třídní, náboženské nebo národnostní nesnášenlivosti apod.)
  • Příspěvek neobsahuje spam (nevyžádané reklamní sdělení a odkazy)
  • Příspěvek neobsahuje vulgarity

V případě pochybností o vhodnosti příspěvku rozhoduje názor redakce, příspěvky neodpovídající kodexu mohou být vymazány.

Informace o soukromí: u všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.Blog o cyklistice, běhu a běžeckém lyžování. Rady, novinky, zajímavostí. Blog, který píšete Vy pro ostatní.

Košík obsahuje 0 položek za 0 Kč