Affiliate program

 

Vydělávejte s námi

Představte Rogelli.cz návštěvníkům svých stránek a získávejte provize z jejich nákupů na Rogelli.cz - za každého zákazníka, který přijde z vašich stránek a nakoupí na Rogelli.cz, vám zaplatíme.

Chci se stát partnerem

Proč se stát partnerem?

Máte možnost získat zajímavé odměny až do výšky 8 % z hodnoty objednávky. Cyklistické a běžecké oblečení vynikající kvality s výborným poměrem cena/kvalita nabízíme na českém trhu již několik let. Provizní program běží v největší světové affiliate síti Commission Junction a její provozovatel VIVnetworks.com pro vás zajistí nepřetržitou technickou podporu.

Jak můžu začít vydělávat?

  • zaregistrujte se
  • zašleme vám přihlašovací údaje do systému
  • vyberte si vhodný reklamní formát, umístěte jej na vaše stránky a začněte vydělávat.

Jaká je výše odměny?

Z každé objednávky provizi 8 %.

Jak dostanu odměnu?

Reklamní formát, který na své stránky umístíte, bude obsahovat unikátní odkaz, který identifikuje návštěvníka právě z vaší stránky.

Systém společnosti Commission Junction je schopen návštěvníka sledovat až do okamžiku dokončení objednávky. V tu chvíli vám uzná odměnu.

Odměna se vyplácí každý měsíc a její aktuální výši můžete sledovat po přihlášení ke svému účtu.
 

Co by vám ještě nemělo uniknout?

Platnost cookies je 30 dní. Pokud tedy návštěvník klikne na banner nebo odkaz na vašem webu a do 30 dnů udělá objednávku, vznikne vám nárok na provizi.

Společnost VIV NETworks s.r.o. je operátorem veřejné sítě Commission Junction™ na trzích ČR, SR a Maďarska. Partneři uzavírají smluvní vztah s Commission Junction, který poskytuje unikátní a přesnou technologii. VIV NETworks s.r.o. vyplácí provize prostřednictvím CJ a poskytuje podporu partnerům Affiliate programu Rogelli.cz.

Více informací naleznete na stránce Doplňující podmínky pro affiliate.

Chcete se k affiliate programu ještě na něco zeptat? Napište přímo na podpora+rogelli@vivnetworks.com, vaše otázky zodpovíme co nejdříve.

Máte ještě jiný nápad na spolupráci a chcete nám o něm říct? Napište nám na info@rogelli.cz a my se vám s radostí ozveme.


Potřebujete vědět více? Napište nám.

Políčka označená povinná položka musíte vyplnit.

povinná položka

povinná položka

povinná položka


povinná položka


captcha
povinná položkaNovinky, akce a zajímavosti? Chci zasílat emailem! Ukázka newsletteru cyklistického oblečení.
Specialista na cyklistické a běžecké oblečení Rogelli

Košík obsahuje 0 položek za 0 Kč